Директор ПНІ на конференції з нагоди 30-ліття Об’єднання українців у Польщі

Директор ПНІ на конференції з нагоди 30-ліття Об’єднання українців у Польщі

Директор Підляського наукового інституту д-р Григорій Купріянович взяв участь у конференції з нагоди 30-ліття Об’єднання українців у Польщі, найбільшої і найстаршої української організації в країні. Ювілей ОУП випав у 2020 р., проте з огляду на пандемію його відзначення можна було провести щойно в 2021 р.

Об’єднання українців у Польщі було покликано в 1990 р., після зміни політичної системи в Польщі. ОУП створено в результаті трансформації Українського Сусіпльно-Культурного Товариства, єдиної до цього часу організації української меншини в Польщі. Серед осіб заангажоавних у формування ОУП були також представники українського середовища Підляшшя.

Директор ПНІ виступив зі словом під час відкриття конференції. Брав також участь у дискусії під час сесійних засідань. На урочистій вечері, під час якої вшановано заслужених лідерів ОУП, висловлено подяку д-ру Г. Купріяновичу, зокрема за його діяльність як персдтавника української меншини у Спільній комісії уряду та національних і етнічних меншин та співголови цієї комісії.

Фото: Павло Лоза, архів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*