Номінація д-ра Миколи Рощенка на звання Особистість року 2022 у категорії «Наука»

<strong>Номінація д-ра Миколи Рощенка на звання Особистість року 2022 у категорії «Наука»</strong>

Д-р Микола Рощенко отримав номінацію Капітули редакцій газет «Кур’єр Поранни» та «Ґазета Вспулчесна» на звання Особистості 2022 року в категорії «Наука». Д-р М. Рощенко – український історик і філолог, родом із підляських Кліщель, заслужений дослідженнями історії, української культури та мови Підляшшя, лауреат Підляської науково-літературної нагороди за 2022 рік у категорії «Наукова діяльність», він також є почесним членом Підляського наукового інституту. У 2022 році він відзначав ювілей 80-річчя.

«Особистість року» – це плебісцит, який проводять по всій Польщі регіональні щоденники та веб-сайти видавництва Polska Press. У Підляському воєводстві акцію проводять «Кур’єр Поранни» та веб-сайт www.poranny.pl, «Ґазета Вспулчесна» та веб-сайт www.wspolczesna.pl, а також веб-сайти міста та повіту www.naszemiasto.pl.

Переможців плебісциту, людей, які досягли успіху в минулому році, заслужені для місцевої громади, обирають шляхом голосування. Інформація про плебісцит Особистість року 2022 та правила голосування:

www.poranny.pl/osobowosc

Про здобутки д-ра М. Рощенка можна прочитати на сайті Підляського науковго інституту:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*