Оприлюднено детальну програму V Підляської української наукової конференції

Оприлюднено детальну програму V Підляської української наукової конференції

Оприлюднено детальну програму V Підляської української наукової конференції «Українська мова в культурному просторі Підляшшя», яка відбудеться вже через два тижні, 19-20 листопада 2021 р.

З детальною програмою V ПУНК можна ознайомитися в закладці присвяченій конференції на Інтернет-сайті Підляського наукового інституту: ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА V ПУНК

Під час конференції планується 32 доповіді, який виголосять дослідники з Підляшшя, але також з різних наукових осередків Польщі, України та Білорусії. Конференція проходитиме у гібридному форматі, тобто частина доповідачів виступатиме в Більску, частина онлайн. Відбудеться також трансляція конференціі в Інтернеті, на профілі Підялського наукового інституту у Фейсбуці.

Конференція відбувається завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації Республіки Польща, завдяки підтримці приватних осіб та за підтримки Посольства України в Республіці Польща, Бургомістра міста Більськ на Підляшші, Бургомістра Міста Гайнівка, Бургомістра Кліщель, Війта ґміни Більськ на Підляшші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*