Оприлюднено загальну програму V Підляської української наукової конференції «Українська мова в культурному просторі Підляшшя»

Оприлюднено загальну програму V Підляської української наукової конференції «Українська мова в культурному просторі Підляшшя»

Вже за три тижні, 19-20 листопада 2021 р., відбудеться в Більську на Підляшші V Підляська українська наукова конференція «Українська мова в культурному просторі Підляшшя». Саме оприлюднено загальну програму конфернеції.

Можна з нею ознайомитися в закладці присвяченій конференції на сайті Підялського наукового інституту: ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА V ПУНК

Під час конференції відбудеться п’ять сесій:

Сесія І «Українські говірки Підляшшя»

Сесія ІI «Топонімія та антропонімія Підляшшя»

Сесія ІII «Українська мова в публічному просторі Підляшшя»

Сесія IV «Міждіалектні і міжмовні контакти та літературна творчість»

Сесія V «Історія та культура Підляшшя»

Традиційно під час конференції відбудуться супровідні заходи, цього року чотири:

– Презентація концепції Пудляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому»,

– Презентація оповідань українською підляською говіркою Васі Плятонішиного (Василя Поскробка) «Так розказувалі» (Білосток 2021),

– Презентація монографії «Сураж – середньовічний город на мазовецько-русько-литовському пограниччі», за ред. Даріуша Краснодембського та Ганни Ольчак (Варшава 2020).

– Презентація концепції, діяльності та засобів Підляського архіву.

Конференція відбувається завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації Республіки Польща, завдяки підтримці приватних осіб та за підтримки Посольства України в Республіці Польща, Бургомістра міста Більськ на Підляшші, Бургомістра Кліщель, Війта ґміни Більськ на Підляшші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*