Підписано Меморандум про співпрацю між Волинським національним університетом ім. Лесі Українки та Підляським науковим інститутом

Підписано Меморандум про співпрацю між Волинським національним університетом ім. Лесі Українки та Підляським науковим інститутом

Під час візиту на Підляшші делегації Волинського національного університету ім. Лесі Українки було завершено підписання Меморандуму про співпрацю між Волинським національним університетом ім. Лесі Українки та Підляським науковим інститутом. З боку ВНУ документ підписав ректор проф. Анатолій Цьось. З боку ПНІ меморандум підписав директор Інстиуту д-р Григорій Купріянович, а відбулоася це в присутності проректора Волинського національного університету ім. Лесі Українки проф. Юрія Громика.

Меморандум містиь основні засади співпраці між Волинським національним університетом ім. Лесі Українки та Підляським науковим інститутом. Предметом Меморандуму є співпраця, партнерство та досягнення цілей у освітній, науковій та виховній сферах, формування якісно нових умов освітньо-наукової діяльності у вищій освіті, що передбачатимуть запровадження новітніх форм партнерських відносин. Метою Меморандуму є дослідження історії та культури української громадськості Підляшшшя, дослідження в інших сферах, документування життя української громадськості Підляшшя, популяризація знань про Підляшшя, навчально-освітня діяльність, організація наукового, громадського та культурного життя української громади, діяльність, спрямована на збереження і розвиток української культури та ведення заходів, спрямованих на реалізацію громадянських прав української національної меншини у Польщі та інших осіб, у цьому іноземців, благодійна діяльність на користь громадян Республіки Польща та громадян інших країн.

Меморандум передбачає співпрацю за такими напрямками: залучення фахівців до читання лекцій студентам Університету, взаємодія з відповідними кафедрами Університету, проведення спільних заходів, конференцій, організувати спільні дослідницькі проєкти, програми та заходи, обмін інформацією, матеріалами та документами.

Меморандум заключено на п’ять років, згодом строк його дії продовжується. Меморандум може бути доповнений підписанням додаткових угод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*