Pозпочались праці журі Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому»

Pозпочались праці журі Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому»

Під кінець березня розпочались праці журі Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому», організованого Підляським науковим інститутом у партнерстві з Союзом українців Підляшшя. До складу журі увійшли 4 особи: Євгенія Гаврилюк – підляська поетеса з Більська,  член Національної спілки письменників України; Людмила Лабович – журналістка, філолог і дослідник підляських говірок; Любов Фроляк  – мовознавець-діалектолог, дослідниця українських говірок, науково-дидактичний працівник Кафедри слов’янського мовознавства Інституту Мовознавства і Літературознавства Університету Марії Кюрі-Склодовської в Люблині; Наталія Бабіна – українська письменниця родом з Берестейщини.

Праці журі триватимуть від березня 2023 до червня 2023. Члени журі ознайомляться з присланими на конкурс працями, поділять їх на категорії і визначать лауреатів.  Оголошення результатів конкурсу планується на червень 2023.

Метою Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому» є заохочення людей, які знають і використовують українські говірки Підляшшя, до літературної творчості своєю мовою.

*************************************

Конкурс відбувається як одна із трьох дій публічного завдання «Промоція української мови та культури Підляшшя», що фінансується з коштів Національного інституту свободи – Центром розвитку громадянського суспільства в рамках Урядової програми Фонд громадських ініціатив NOWEFIO на 2021-2030 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*