Продовжується набір творів на Підляський літературний конкурс «Пішемо по-свойому»

Продовжується набір творів на Підляський літературний конкурс «Пішемо по-свойому»

Сердечно запрошуємо до участі в Підляському літературному конкурсі «Пішемо по-свойому». Спрямований він до осіб, які знають підляські українські говірки та пишуть ними або щойно хочуть попробувати писати по-свойому літературні твори.

Щоб взяти участь у конкурсі, слід надіслати власний літературний твір, написаний підляською говіркою, при чому немає обмежень, коли йдеться про вибір літературного жанру, обсяг твору або спосіб запису.

Праці можна надсилати до 31 грудня 2022 року на адресу: poswojomu@gmail.com

Інформація про конкурс (включаючи положення з додатками) розміщена на сайті Підляського наукового інституту: https://www.pninstytut.org/populyaryzacziya/pishemo/

Заохочуємо уважно прочитати положення конкурсу. У випадку запитань – пишіть на адресу організатора: pninstytut@gmail.com

Організатором Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому» є Товариство «Підляський науковий інститут», а його партнером – Союз українців Підляшшя.

Конкурс відбувається як одна із трьох дій публічного завдання «Промоція української мови та культури Підляшшя», що фінансується із коштів Національного інституту свободи – Центру розвитку громадянського суспільства в рамках Урядової програми Фонд громадських ініціатив NOWEFIO на 2021-2030 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*