Запрошуємо читати № 3/2024 «Над Бугом і Нарвою»

Запрошуємо читати № 3/2024 «Над Бугом і Нарвою»

Є доступний у продажу 3-ій номер Українського часопису Підляшшя «Над Бугом і Нарвою». Як завжди у двомісячнику знайшлися статті осіб, пов’язаних з Підляським науковим інститутом, та тексти про діяльність Інституту.

У двомісячнику можна читати статтю «Більська презентація 14-томника Лесі Українки», про важливу подію яка була організована Інститутом, Союзом українців Підляшшя та Волинським національним університетом ім. Лесі Українки в квітні ц.р. У номері можна також прочитати рецензію волинського дослідника Віктора Яручика про видану Інститутом антологію україномовного письменства Підляшшя «Країна свойого слова». Є також цікава стаття заступника директора ПНІ і головного редактора «Над Бугом і Нарвою» Юрія Гаврилюка «Поміж Володимиром, Києвом та Супраслем», тобто короткий нарис з етноконфесійної історії Більська і Підляшшя у першій половині XVI ст.

У 3-му номері «Над Бугом і Нарвою» за 2024 рік про останню активність Інституту можна прочитати у хроніці подій «З організованого життя над Бугом і Нарвою».

Звичайно у цьому номері «НБіН» є також багато інших цікавих текстів про мову, культури, ітсорію та сьогодення української громадськості Підляшшя.

«Над Бугом і Нарвою» можна купити в мережі KOLPORTER у цілій Польщі.

Інформацію, де продається часопис, можна знайти за посиланням:

Окрім того часопис є доступний у Центрі православної культури в Білостоці, а також у формі е-видання. Електронний варіант часопису можна купити за посиланням:

https://eprasa.pl/news/nad-buhom-i-narwoju

Існує можливість передплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*