Запрошуємо читати № 6/2022 «Над Бугом і Нарвою»

Запрошуємо читати № 6/2022 «Над Бугом і Нарвою»

Запрошуємо читати № 6/2022українського часопису Підляшшя «Над Бугом і Нарвою».

У шостому числі поміщено статті, присвячені останнім заходам Підляського наукового інституту. Славомир Савчук пише про Підляську науково-літературну нагороду, яку присуджує ПНІ, та Христина Костевич – про VI Підляську українську наукову конференцію.

Юрій Гаврилюк, головний редактор «Над Бугом і Нарвою» та заступник директора Підляського наукового інституту, пропонує читачам статтю про сучасний стан Каменецької вежі на історичному Підляшші, – продовження циклу про православну парафіяльну мережу над Бугом і Нарвою наприкінці ХІХ ст., а також про каменецький город – реконструкція за останніми дослідженнями.

Людмила Лабович, секретар Підляського наукового інституту пропонує статтю про зиму, а в циклу «Про нашу мову просту – непросту» – текст «Дурень думкою богатіеє».

У шостому номері «Над Бугом і Нарвою» за 2022 рік про останню активність Інституту можна прочитати у хроніці подій «З організованого життя над Бугом і Нарвою».

Традиційно, як у кожному цьогорічному номері є заохочення до участі в Підляському літературному конкурсі «Пішемо по-свойому», праці на який можна подавати до 15 березня 2023 р.

«Над Бугом і Нарвою» можна купити в мережі KOLPORTER у цілій Польщі.

Інформацію, де продається часопис, можна знайти за посиланням:

Окрім того часопис є доступний у формі е-видання. Електронний варіант можна купити за посиланням:

https://eprasa.pl/news/nad-buhom-i-narwoju

Існує можливість передплати. 

Від № 1/2022 «Над Бугом і Нарвою» доступне читачам повністю у кольорі.

Разом з №6/2022 доступний кольоровий календар на 2023 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*