Запрошуємо читати № 6/2023 «Над Бугом і Нарвою»

Запрошуємо читати № 6/2023 «Над Бугом і Нарвою»

Є доступний у продажу 6-ий номер Українського часопису Підляшшя «Над Бугом і Нарвою». Як завжди у двомісячнику знайшлися статті осіб, пов’язаних з Підляським науковим інститутом та тексти про заходи Інституту.

У двомісячнику можна читати статтю директора ПНІ Григорія Купріяновича «Підляська українська наукова конференція “Роль міст у минулому Підляшшя”».

Багато місця присвячено й заходам у рамках проєкту «Промоція української мови та культури Підляшшя». У НБіН поміщено статтю про урочисте вручення Підляської науково-літературної нагороди за 2023 рік. Про дві літературні зустрічі лауреатів конкурсу «Пішемо по-свойому» у Гайнівці і Дубичах Церковних пише Людмила Лабович, секретар ПНІ. У номері можна прочитати твори переможців конкурсу «Пішемо по свойому». Це такі нагороджені праці:

– oповідання Юрія Плеви «Жаворонок в Америку поїехав» (І місце в категорії «проза»),

– цикл oповідань Леокадії Саєвич «Билі будні, билі свята, било…» (І місце в категорії «проза»).

Юрій Гаврилюк, головний редактор «Над Бугом і Нарвою» та заступник директора Підляського наукового інституту, пропонує читачам м.ін. статті «Етос у петлі історії», «Michał Bobrowski – odkrywca Kodeksu Supraskiego» та «Супрасльський збірник ХІ ст. – з-під болгарського чи руського пера».

У 6-му номері «Над Бугом і Нарвою» за 2023 рік про останню активність Інституту можна прочитати у хроніці подій «З організованого життя над Бугом і Нарвою».

«Над Бугом і Нарвою» можна купити в мережі KOLPORTER у цілій Польщі.

Інформацію, де продається часопис, можна знайти за посиланням:

Окрім того часопис є доступний у Центрі православної культури в Білостоці, а також у формі е-видання. Електронний варіант часопису можна купити за посиланням:

https://eprasa.pl/news/nad-buhom-i-narwoju

Існує можливість передплати. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*