Запрошуємо до участі у Підляському літературному конкурсі «Пішемо по-свойому»

Запрошуємо до участі у Підляському літературному конкурсі «Пішемо по-свойому»

Сердечно запрошуємо до участі в Підляському літературному конкурсі «Пішемо по-свойому». Спрямований він до осіб, які знають підляські українські говірки та пишуть ними або щойно хочуть попробувати писати по-свойому літературні твори.

Щоб взяти участь у конкурсі, слід надіслати власний літературний твір, написаний підляською говіркою, при чому немає обмежень, коли йдеться про вибір літературного жанру, обсяг твору або спосіб запису – на конкурс можна присилати праці писані кирилицею або латинкою.

Праці можна готувати протягом цілого 2022 року. Слід їх надсилати на адресу: poswojomu@gmail.com

Весною та осінню 2022 р. сердечно запрошуємо на літературні майстер-класи, під час яких можна буде більше довідатися про техніку писання літературних творів, про підляські українські говірки та способи їх запису.

Надіслані праці будуть передані журі, яке працюватиме в перших місяцях  2023 р. Результати конкурсу будуть публічно проголошені в травні–червні 2023 р. Лауреати і учасники отримають дипломи лауреатів та речові нагороди і бони, на які передбачаєтьсязагалом 10 тисяч злотих.

Детальну інформацію про конкурс знайдете на сайті організатора:

Положення конкурсу та додатки знайдете за посиланням:

Заохочуємо уважно прочитати положення конкурсу.

У випадку запитань – пишіть на адресу організатора: pninstytut@gmail.com

Сердечно запрошуємо до участі в конкурсі!

Організатором Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому» є Товариство «Підляський науковий інститут», а його партнером – Союз українців Підляшшя.

Конкурс відбувається як одна із трьох дій публічного завдання «Промоція української мови та культури Підляшшя», що фінансується Національним інститутом свободи – Центром розвитку громадянського суспільства із коштів Урядової програми Фонд громадських ініціатив NOWEFIO на 2021-2030 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*