Збірник текстів архиєписокпа Адама у перекладі та під редакцією дослідника ПНІ

Збірник текстів архиєписокпа Адама у перекладі та під редакцією дослідника ПНІ

Наприкінці 2021 р. вийшов друком збірник текстів православного архиєпископа Перемиського і Новосанчівського Адама у перекладі та під редакцією дослідника Підляського наукового інституту д-ра Григорія Купріяновича «Нехай буде воля Твоя, Господи. Духовний заповіт Архиєпископа Перемиського і Новосанчівського Адама».

Архиєпископ Перемиський і Новосанчівський Адам (1926-2016) був однією з визначних постатей Православної Церкви в Польщі на рубежі ХХ і ХХІ століть, якій випала складна доля відродження з руїни православ’я на Підкарпатті. У його служінні особливо помітним є послідовне збереження місцевих українських церковних традицій у літургійному житті та душпастирській праці.

Видання містить декілька текстів архиєпископа Адама, які можна вважати його духовним заповітом. Видання двомовне, тексти подані мовою оригіналу, тобто українською, та у польському перекладі. Тексти архиєпископа попереджає вступ авторства д-ра Григорія Купріяновича: «Життєвий шлях архиєпископа Перемиського і Новосанчівського Адама (1926–2016) та Його духовний заповіт».

Книжка була видана Українським Товариством у п’яті роковини смерти архиєпископа Адама завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*