Літературні майстер-класи: Анета Примака-Онішк, Людмила Лабович

Як писати по-свойому? Як написати літературний твір? У якій формі передати свої думки і переживання? Як писати підляською говіркою?

Всіх, хто пише або хотів би писати рідною мовою – по-свойому, тобто підляською говіркою, запрошуємо до участі в літературних майстер-класах в рамках Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому». Будуть вони проходити в суботу 1 жовтня 2022 р. з 11.00 до 13.30 при вулиці Кринічна 14 у Більську на Підляшші.

Майстер-класи, присвячені писанню літературних творів, поведе Анета Примака-Онішк – журналістка та публіцистка, авторка книжки «Біженство 1915. Забуті вигнанці».

Час тривання – 1,5 год.

Майстер-класи, присвячені використанню підляських говірок у літературі та способам їх записування, поведе Людмила Лабович – журналістка, філолог, дослідниця говірок Підляшшя.

Час тривання – 45 хвилин.

Участь у майстер-класах – безкоштовна. Зголошення слід надсилати до 29 вересня 2022 р. на pninstytut@gmail.com або тел. 609 048 496.

Подія на ФБ:

https://www.facebook.com/events/3316885441911378

Організатором події є Товариство «Підляський науковий інститут», партнером – Союз українців Підляшшя.

Інформація про Підляський літературний конкурс «Пішемо по-свойому», в рамках якого проходять майстер-класи: https://www.pninstytut.org/populyaryzacziya/pishemo

Конкурс відбувається як одна із трьох дій публічного завдання «Промоція української мови та культури Підляшшя», що фінансується Національним інститутом свободи – Центром розвитку громадянського суспільства із коштів Урядової програми Фонд громадських ініціатив NOWEFIO на 2021-2030 роки.