Бібліотека Інституту збагатилася виданнями Фонду Просвіта

<strong>Бібліотека Інституту збагатилася виданнями Фонду Просвіта</strong>

Бібліотека Підялського наукового інституту збагатилася освітніми виданням Фонду Просвіта з Валча. Фонд Просвіта видає численні публікації, які допомагають у дидактичному процесі навчання української мови і культури та історії України учнів з української національної меншини в Польщі. Фонд Просвіта вивчає також стан навчання української мови як мови національної меншини та готує матеріали для процесу вдосконалення вчителів української мови.

Подаровані бібліотеці Інституту головою Фонду Просвіта Марком Сирником видання різноманітного характеру. Два із них це навчальні гри: «Гра у слова» та вікторина «Україна та українці». Два інші видання – це рапорт Фонду «Просвіта» про «Навчання української мови у Польщі», підготовлений на Український освітній конгрес, що проходив восени м.р., а також черговий випуск «Освітнього дурналу Фонду Просвіта» (№ 3/2022).

Дякуємо за дари нашій бібліотеці.

Бібліотека Підляського наукового інституту нараховує вже понад тисячу видань. Її існування фінансується завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*