Делегація Волинського національного університету ім. Лесі Українки склала візит на Підляшші

Делегація Волинського національного університету ім. Лесі Українки склала візит на Підляшші
oplus_0

У днях 18-19 квітня 2024 р. візит на Підляшші на запрошення Підляського наукового інституту склала делегація Волинського національного університету ім. Лесі Українки. Делегацію очолював проректор з навчальної роботи та рекрутації Волинського національного університету ім. Лесі Українки проф. Юрій Громик. У складі делегації були також: заступниця декана Філологічнгог факультету ВНУ з інноваційно-промоційної роботи доцент Ірина Левчук, завідувач кафедри конституційного адміністративного та міжнародного права ВНУ проф. Сергій Книш, доцент Зоряна Книш з Кафедри цивільно-правових дисциплін та доцент Юлія Васейко з Кафедри полоністики і перекладу.

Волиньські гості ознайомилася з діяльністю і фондами Підляського наукового інституту. Представники ВНУ провели робочі зустрічі з керівництвом Підляського наукового інституту та Союзу українців Підляшшя, зокрема з директором ПНІ д-ром Григорієм Купріяновичем, заступником директора ПНІ Юрієм Гаврилюком, головою СУП Марією Рижик, заступником голови СУП д-ром Андрієм Артем’юком.

Центральною подією візиту стала презентація та дарування 14-томного академічного зібрання творів Лесі Українки, яку проведено 18 квітня 2024 р. в конференцзалі Союзу українців Підляшшя. Під час заходу підписано також Меморандум про співпрацю між Волинським національним університетом ім. Лесі Українки та Підляським науковим інститутом.

Делегація ВНУ, крім 14-томника Лесі Українки, передала бібліотеці Інституту ряд видань Волинського національного університету ім. Лесі Українки, зокрема присвячених історії, мові та культурі Послісся та Волині. Своєю чергою, Підляський науковий інститут передав для ВНУ ряд підляських видань, зокрема видану нещодавно фундаментальну антологію україномовного письменства Підляшшя «Країна свойого слова».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*