Нагадуємо лавреатів Підляської науково-літературної нагороди за 2022 рік

Нагадуємо лавреатів Підляської науково-літературної нагороди за 2022 рік

Вже в наступному тижні Капітула Підляської науково-літературної нагороди проголосить лавреатів Підляської науково-літературної нагороди за 2023 рік

Cьогодні нагадуємо лавреатів Підляської науково-літературної нагороди за 2022 рік, стали ними:

Категорія «Літературна творчість» – бл. пам. Іван Киризюк

Категорія «Наукова діяльність» – Микола Рощенко

Категорія «Науково-популярна діяльність» – Юрій Плева

Категорія «Публіцистична творчість» – Євген Рижик.

Метою Підляської науково-літературної нагороди є промоція української мови та культури Підляшшя шляхом вшанування та нагородження людей, які відіграють важливу роль у функціонуванні, дослідженні та розвитку української культури та мови Підляшшя. Нагорода була встановлена минулого року Підляським науковим інститутом та Союзом українців Підляшшя. У 2022 р. Підляська науково-літературну нагорода була присуджена вперше.

Заохочуємо до ознайомлення з лаудаціями на честь лавреатів Підляської науково-літературної нагороди за 2022 рік, які поміщені на на веб-сайті Підляського наукового інституту:

Заснування та присуджування Нагороди є однією із трьох дій публічного завдання «Промоція української мови та культури Підляшшя», що фінансується Національним інститутом свободи – Центром розвитку громадянського суспільства в рамках Урядової програми Фонд громадських ініціатив NOWEFIO на 2021-2030 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*