Онлайн-трансляція VІI Підляської української наукової конференції, що починається завтра

Онлайн-трансляція VІI Підляської української наукової конференції, що починається завтра

На профілях Підляського наукового інституту у Фейсбуці та YouTube буде вестися онлайн-трансляція VІI Підляської української наукової конференції «Роль міст в минулому Підляшшя» (до 500-річчя надання міських прав Кліщелям), що починається завтра.

https://www.facebook.com/pninstytut

https://www.youtube.com/@podlaskiinstytutnaukowy3883

Подія на Фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/293488303586313?ref=newsfeed

Місцем засідань конфернеції будуть два підляські міста: Більськ та Кліщелі. Перший день конференції (17 листопада 2023 р.) відбудеться в Міській публічній бібліотеці в Більську на Підляшші, вул. Казімежовська 14, а другий (18 листопада 2023 р.) в Міському центрі культури, спорту та відпочинку в Кліщелях («Гладишка»), вул. 1 травня 19.

Почесний патронат: Бургомістр Кліщель, Бургомістр Міста Більськ на Підляшші, Бургомістр Міста Гайнівка, Бургомістр Міста Cім’ятичі, Війт ґміни Більськ на Підляшші.

Медіа-патронат: Український часопис Підляшшя «Над Бугом і Нарвою», Польське радіо Білосток, Польське телебачення Білосток, інтернет-портал bielsk.eu, „Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz”.

Конференція відбувається завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації Республіки Польща, за підтримки Бургомістра Кліщель, завдяки підтримці приватних осіб та за підтримки Посольства України в Республіці Польща, Бургомістра міста Більськ на Підляшші, Бургомістра Міста Гайнівка, Війта ґміни Більськ на Підляшші.

Спонсори: Polska Sieć Sklepów „Arhelan”, Agencja Wydawnicza „Ekopress”, J.W. Zakład Transportowy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*