Промоція книжок Юрія Плеви

Промоція книжок Юрія Плеви

У суботу 6 травня 2023 р. на Юрія в сільській світлиці в Чижах відбудеться промоція двох книжок  Юрія Плеви: „Czyże, Łuszcze – wsie królewskie” та “Nasze seło, prawda i wydumane ”. Початок презентацій о 15.30.

Книжка „Czyże, Łuszcze – wsie królewskie” це четверта монографія автора присвячена черговим двом селам у ґміні Чижі.

З черги “Nasze seło, prawda i wydumane” це збірка оповідань писаних рідною мовою автора – українською говіркою села Курашева в ґміні Чижі. Книжка з’явилася за підтримки Союзу українців Підляшшя.

Юрій Плева – любитель, дослідник і популяризатор підляської історії та культури. Автор чотирьох популярно-наукових, багатоілюстрованих книжок про села в ґміні Чижі: „Kuraszewo lata minione”, „Lady, Leniewo, Podrzeczany – na bielskim hostinciu”, „Kojły, Osówka, Szostakowo: tam, gdzie carowie bywali…” та „Czyże, Łuszcze – wsie królewskie”, які у цікавій і доступній формі наближують локальну історію місцевим мешканцям, зацікавлюють минулим і спадщиною Малої Батьківщини та предків.

Юрій Плева це лауреат Підляської науково-літературної нагороди за 2022 рік у категорії «Популярно-наукова діяльність», яку присуджує Підляський науковий інститут у партнерстві з Союзом українців Підляшшя.

Більше про автора ми писали на нашому сайті:https://www.pninstytut.org/yurij-pleva-lavreat-pidlyaskoyi-naukovo-literaturnoyi-nagorody-za-2022-rik-u-kategoriyi-populyarno-naukova-diyalnist/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*