Відбулася VІ-а конференція «Берестейський мир…»

Відбулася VІ-а конференція «Берестейський мир…»

4-5 лютого 2023 року відбулася в Бересті та у форматі онлайн VІ-а міжнародна науково-практична конференція «Берестейський мир. Народи Східної Європи і Кавказу». Це важливий науковий захід українського середовища Берестейщини, від років організований представником української громади Берестя істориком Віктором Місіюком.

Як кожного року, доповіді виголошені під час конференції стосувалися не лише проблематики самого Берестейського миру та безпосереднього контексту заключення цього міжнародного договору, але також інших тем, пов’язаних передусім з культурою, мовою, традицією та історією Берестейщини і суміжних регіонів.

Серед учасників конференції онлайн був директор Підляського наукового інституту д-р Григорій Купріянович. Під час засідань секції «Регіональна культура, нова і новіша історія» представив він доповідь «Мета та напрямки діяльности Підляського наукового інституту (2018-2023)». Доповідь супроводжувалася мультимедійною презентацією про діяльність Інситуту за п’ять років його існування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*