Відзначення 155-річчя Михайла Грушевського

Відзначення 155-річчя Михайла Грушевського

Цього року випадає ювілей 155-річчя від дня народження першого глави української держави у новітні часи та найвизначнішого українського історика – Михайла Грушевського. Холмські відзначення 155-ї річниці народження Михайла Грушевського відбудуться в неділю 26 вересня 2021 р.

Організаторами події є Українське Товариство, Кафедральна православна парафія св. Івана Богослова в Холмі, а також Підляський науковий інститут.

Співорганізатори, це: Почесне консульство України в Холмі, Холмська публічна бібліотека ім. Марії Пауліни Орсетті у Холмі, Львівське суспільно-культурне товариство «Холмщина», Фундація Партнерство і співпраця (Холм).

У програмі відзначень буде молитва за Михайла Грушевського біля хреста в його пам’ять, покладення квітів до пам’ятної дошки, науковий симпозіум та урочистий концерт.

У Науковому симпозіумі візьмуть участь Юрій Гаврилюк, заступник директора Підляського наукового інституту, д-р Григорій Купріянович, директор Підляського наукового інституту та проф. Ґжеґож Януш.

Під час урочистого концерту виступлять: учні міжшкільних груп навчання української мови у Люблині, Український дитячо-молодіжний фольклорний ансамбль «Гілочка» з Черемхи та бандуристка Йоанна Купріянович.

Детальна програма відзначень:

https://www.facebook.com/events/611310240227458/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*