Запрошуємо читати № 1/2023 «Над Бугом і Нарвою»

Запрошуємо читати № 1/2023 «Над Бугом і Нарвою»

Запрошуємо читати № 1/2023 українського часопису Підляшшя «Над Бугом і Нарвою». У двомісячнику поміщено статті осіб, пов’язаних з Підляським науковим інститутом та тексти про заходи Інституту.

У часописі знайшлася стаття про традиційну Новорічну зустріч Президентського подружжя, яка відбулася  25 січня 2023 року. Українську громаду в Польщі на Новорічній зустрічі представляв директор Підляського наукового інституту д-р Григорій Купріянович, який є також співголовою Спільної комісії уряду та національних і етнічних меншин.

Юрій Гаврилюк, головний редактор «Над Бугом і Нарвою» та заступник директора Підляського наукового інституту, пропонує читачам тексти: «Kniaź Jarosław i czerneć Antonij – bohaterzy naszych ruskich dziejów», «Obraz prawosławnej sieci parafialnej nad Bugiem i Narwią u schyłku XIX w. Parafia Boćki», «Hore nasze hore, jak na swity żyty?!».

Людмила Лабович, секретар Підляського наукового інституту, пропонує статтю про події, які відбувалися на Підляшші в зимовому періоді 2022-2023 «Wieści nie tylko z podlaskich miast i wsi», а в циклу «Про нашу мову просту – непросту» пише про популярні на Підляшші гри в карти («Што так шуміт? Дурень карти мішає… »). Авторка описує також підляську пісню про важку долю сироти «Прилітає чорни ворон чисту воду піті».

У номері 1/2023 «Над Бугом і Нарвою» про останню активність Інституту можна прочитати у хроніці подій «З організованого життя над Бугом і Нарвою»

У часописі поміщено також заохочення до участі в Підляському літературному конкурсі «Пішемо по-свойому», праці на який можна подавати до 31 березня 2023 р.

«Над Бугом і Нарвою» можна купити в мережі KOLPORTER у цілій Польщі.

Інформацію, де продається часопис, можна знайти за посиланням:

Окрім того часопис є доступний у формі е-видання. Електронний варіант можна купити за посиланням:

https://eprasa.pl/news/nad-buhom-i-narwoju

Існує можливість передплати. 

Від № 1/2022 «Над Бугом і Нарвою» доступне читачам повністю у кольорі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*