Запрошуємо читати статті про Підляшшя на сайті ПНІ

Запрошуємо читати статті про Підляшшя на сайті ПНІ

Постійно на сайті Підляського наукового інституту з’являються різноманітні статті, які стосуються теми Підляшшя у широкому значенні. Посилання на тексти знайдемо в закладці «Дослідження»: «Про Підляшшя: історія, культура, мова – посилання»:

На статті можна зайти також з головної сторінки Підляського наукового інституту – посилання знайдемо згори по правому боці.

В україномовному варіанті закладки поміщено статті українською та білоруською мовами. Вони знаходяться в розділах: «В пошуках тотожності», «українці – білоруси – дискусія», «Мова», «Історія», «Традиційна культура», «Полісся».

З черги в польськомовній версії сайту ПНІ «O Podlasiu: historia, kultura, język – linki» можна читати тексти польською мовою в таких розділах: «Historia», «Język», «Ukraińcy – Białorusini – dyskusja», «W poszukiwaniu tożsamości». Можна там також ознайомитися з цікавими картами з різних періодів.

Як українські і білоруські, так і польські тексти дають уявлення про питання українців на Підляшші та Поліссі в різних контекстах. Можна там читати цікаві статті різних авторів, у тому числі визначних професорів, як Григорій Аркушин, Володимир Павлючук, Марек Барвінський та ін. Це своєрідний збірник знань про історію, мову, культуру та сьогодення українців на Підляшші.

Запрошуємо заходити та ознайомлюватися з поміщеними статтями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*