Бібліотека Підляського наукового інституту збагатилася численними науковими виданнями

<strong><em>Бібліотека Підляського наукового інституту збагатилася численними науковими виданнями</em></strong>

Протягом літа та осені 2022 р. бібліотека Підляського наукового інституту збагатилася численними науковими виданнями. Були вони безплатно передані різними дослідницькими установами з Польщі.

Бібліотеку ПНІ поповнилася виданням переданими, зокрема, Університетом в Білостоці, Університетом Марії Кюрі-Склодовської в Люблині, Університетом Міколая Каперника в Торуні, Інститутом національнлї пам’яті, Південно-східним науковим інстотутом в Перемишлі. Ще раніше численні наукові видання передав для ПНІ Центр східної Європи Університету Марії Кюрі-Склодовської в Люблині.

Завдяки цим щедрим дарам з останніх місяців бібліотека ПНІ збільшилася на кількасот нових книжок та десятки примірників журналів. Підляський науковий інститут висловлює подяку дарчинцями за передані видання.

Заохочуємо наукові уставнови та приватні особи передавати наукові видання для бібліотеки ПНІ, зокрема видання присвячені Підляшшю та сусіднім регіонам, українській історії та культурі чи українсько-польським і українсько-білоруським стосункам.

Бібліотека Підляського наукового інституту створюється від початку його діяльності. Її існування фінансується завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*