Підляський архів зберігає матеріали виборчої кампанії до самоуправ

Підляський архів зберігає матеріали виборчої кампанії до самоуправ

Діючий у структурі Підляського наукового інституту Підляський архів збирає матеріали цьогорічної виборчої кампанії до органів місцевого самоврядування на Підляшші. Під час виборчої кампанії створюється багато матеріалів, які заохочують голосувати за кандидатів з різних списків: плакати, буклети, листівки, газетки, банери. Це цінні документи громадського життя, які засвідчують про важливу сферу життя Підляшшя. Після завершення виборчої кампанії ці матеріали сприймаються як сміття, хоча вони мають велике документальне значення.

Підляський архів хоче зібрати документацію виборчої кампанії до органів місцевого самоврядування на всіх рівнях, починаючи від виборів до ґмінних і міських рад, через вибори бургомістрів і війтів ґмін, повітових рад і закінчуючи виборами до воєвідського соймику. Звертаємося до виборчих комітетів, партій і кандидатів, а також до всіх учасників виборчої кампанії з проханням передавати для Підляського архіву по 1 примірнику усіх виборчих матеріалів, як друкованих, так і електронних. Таким чином буде збережено для майбутніх поколінь документацію про цей важливий момент політичного та суспільного життя нашого регіону.

Друковані матеріали можна:
– доставляти особисто в Інститут (Більськ, вул. Кринична 14) щоп’ятниці в годинах 10-12, контакт: тел. 501635467, 664187538,
– залишити в поштовій скриньці Інституту за адресою: Більськ, вул. Кринична 14,
– надіслати поштою на адресу: Podlaski Instytut Naukowy, skr. poczt. 26, 17-100 Bielsk Podlaski.
Матеріали в електронному вигляді можна надсилати на адресу Інституту: pninstytut@gmail.com

Підляський архів діє в структурі Підляського наукового інституту з 2020 р. Його існування фінансується завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*