Промоція Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому»

Промоція Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому»

На порталі Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli  опубліковано спонсорську статтю про конкурс «Пішемо по-свойому» з інформацією про мету та умови його проведення:

https://www.lscdn.pl/pl/konkursy/konkursy-pozostale/13943,Podlaski-Konkurs-Literacki-Piszemo-po-swojomu.html?fbclid=IwAR3J4YPcaA4thhNmrY4x6fvEHcix0S5IKjbvLnI_1M_WZIpxh1kb-qYIvXE

Заохочуємо ознайомитися з промоційними матеріалами та запрошуємо до участі в конкурсі.

Метою Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому» є заохочення людей, які знають і використовують українські говірки Підляшшя, до літературної творчості своєю мовою. Умовою участі в конкурсі є передання як праці на конкурс щонайменше одного оригінального літературного твору, написаного українською говіркою Підляшшя. Це можуть бути роботи записані як кирилицею, так і латинкою. Роботи на конкурс потрібно подати або надіслати до 31 березня 2023 року.

Профінансовано з коштів Національного інституту свободи – Центру розвитку громадянського суспільства в рамках Урядової програми Фонд громадських ініціатив NOWEFIO на 2021-2030 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*