У «Нашому Слові» стаття про VII Підляську українську наукову конференцію

У «Нашому Слові» стаття про VII Підляську українську наукову конференцію

У одному з останніх номерів українського тижневика «Наше Слово» (№ 50/2023) з’явилася стаття Григорія Сподарика «Роль міст в минулому Підляшшя» (с. 14-15). У статті представлено хід VII Підляської української наукової конференції «Роль міст в минулому Підляшшя» (до 500-річчя надання міських прав Кліщелям), яка відбулася 17-18 листопада 2023 р. в Більську та Кліщелях. 

Автор статті особливу увагу зосередив на доповідях д-ра Григорія Купріяновича, проф. Романа Висоцького, д-ра Вітольда Бобрика, д-ра Віктора Місіюка з Берестя та д-ра Рафала Дидича. У статті підкреслено, що «Особливе місце в тематиці конференції посіли Кліщелі, які відзначають 500-ліття надання їм міських прав».

Сайт українського тижневика «Наше Слово»: https://nasze-slowo.pl/

Організатори конференції: Підляський науковий інститут, Міське управління в Кліщелях.

Cпіворганізатори: Комісія польсько-українських культурних зв’язків Польської академії наук Відділення у Люблині, Союз українців Підляшшя, Міська публічна бібліотека в Більську на Підляшші, Міський центр культури, спорту та відпочинку в Кліщелях, Товариство любителів Кліщелівської землі, Православна парафія Успіння Пресвятої Богородиці в Кліщелях, Початкова школа в Кліщелях, Міська публічна бібліотека в Кліщелях, Гурток господинь «Мальва» в Кліщелях, Гурток сільських господинь у Добриводі, Гурток сільських господинь у Дашах.

Почесний патронат: Бургомістр Кліщель, Бургомістр Міста Більськ на Підляшші, Бургомістр Міста Гайнівка, Бургомістр Міста Cім’ятичі, Війт ґміни Більськ на Підляшші.

Медіа-патронат: Український часопис Підляшшя «Над Бугом і Нарвою», Польське радіо Білосток, Польське телебачення Білосток, інтернет-портал bielsk.eu, „Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz”.

Конференція відбувається завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації Республіки Польща, за підтримки Бургомістра Кліщель, завдяки підтримці приватних осіб та за підтримки Посольства України в Республіці Польща, Бургомістра міста Більськ на Підляшші, Бургомістра Міста Гайнівка, Війта ґміни Більськ на Підляшші.

Спонсори: Polska Sieć Sklepów „Arhelan”, Agencja Wydawnicza „Ekopress”, J.W. Zakład Transportowy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*