У Підляському архіві збираємо матеріали виборчої кампанії 2023 року

У Підляському архіві збираємо матеріали виборчої кампанії 2023 року

До Підляського архіву, що діє в рамках Підляського наукового інституту, потрапили вже перші матеріали цьогорічної виборчої кампанії до Сейму та Сенату Республіки Польща, яка почалася кілька днів тому. Під час виборчої кампанії буде створено багато матеріалів, які заохочуватимуть до голосування за кандидатами з різних списків: афіш, буклетів, газеток, листівок. Це цінні документи громадського життя, які засвідчують про важливу сферу життя Підляшшя.

У Підляському архіві хотіли б зібрати документацію виборчої кампанії 2023 р., зокрема виборчі матеріали скеровані до місцевого православного україномовного населення та створнені кандидатами, які хочуть його представляти.

Звертаємося до виборчих комітетів, партій та кандидатів, а також до всіх учасників виборчої кампанії, з проханням передавати для Підляського архіву по 1 прим. всіх виборчих матеріалів, як друкованих, так і в електронній формі.

Друковані матеріали можна:

– висилати поштою за адресою: Podlaski Instytut Naukowy, skr. poczt. 26, 17-100 Bielsk Podlaski

– залишати в поштовій скринці Інституту за адресою: Більськ, вул. Кринична 14,

– передавати особисто, контакт: тел. 664187538 або електронною поштою: pninstytut@gmail.com

Електронні матеріали можна висилати на адресу Інституту: pninstytut@gmail.com

Підляський архів діє в структурі Підляського наукового інституту з 2020 р. Його існування фінансується завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації.

Всіх, хто хотів би передати для Підляського архіву матеріали – просимо про контакт: тел. 664187538 або електронною поштою: pninstytut@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*