“Українське слово” про VII Підляську українську наукову конференцію

“Українське слово” про VII Підляську українську наукову конференцію

23 листопада 2023 року в програмі “Українське слово” вийшов репортаж про VII Підляську українську наукову конференцію, яка відбулася 17-18 листопада 2023 року в Міській публічній бібліотеці в Більську Підляському та Міському центрі культури, спорту і відпочинку в Кліщелях.

Реляція: https://zup.org.pl/aktualnosci/ukrainskie-slowo-23-11-2023/

Почесний патронат: Бургомістр Кліщель, Бургомістр Міста Більськ на Підляшші, Бургомістр Міста Гайнівка, Бургомістр Міста Cім’ятичі, Війт ґміни Більськ на Підляшші.

Медіа-патронат: Український часопис Підляшшя «Над Бугом і Нарвою», Польське радіо Білосток, Польське телебачення Білосток, інтернет-портал bielsk.eu, „Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz”.

Конференція відбувається завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації Республіки Польща, за підтримки Бургомістра Кліщель, завдяки підтримці приватних осіб та за підтримки Посольства України в Республіці Польща, Бургомістра міста Більськ на Підляшші, Бургомістра Міста Гайнівка, Війта ґміни Більськ на Підляшші.

Спонсори: Fundacja Arhelan – Społecznie Odpowiedzialni, Polska Sieć Sklepów „Arhelan”, Agencja Wydawnicza „Ekopress”, J.W. Zakład Transportowy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*