У Вуорлі пройшла зустріч з лавреатами конкурсу «Пішемо по-свойому»

У Вуорлі пройшла зустріч з лавреатами конкурсу «Пішемо по-свойому»

У середу 22 листопада 2023 р. в Ґмінному центрі культури у Вуорлі відбулася літературна зустріч з лавреатами Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому». У зустрічі взяли участь Ніна Григорук з Курашева – лавреатка ІІ місця в категорії «Спогади», Славомир Кулик з Дубич Церковних – лавреат ІІІ місця в категорії «Поезія» та Юрій Плева з Курашева – лавреат І місця в категорії «Проза», який вів зустріч.
Зустріч відкрили директор Ґмінного центру культури у Вуорлі та Ґмінної публічної бібліотеки у Вуорлі Уршуля Янєль та директор Підляського наукового інституту д-р Григорій Купріянович. У зустрічі взяв участь війт ґміни Вуорля Лев Павлючук.

Під час зустрічі лавреати конкурсу розповіли про себе та свою літературну творчість. Учасники зустрічі мали також нагоду почути літературні твори лавреатів.

Метою Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому» було заохочення людей, які знають і використовують українські говірки Підляшшя, до літературної творчості рідною мовою.

Організатором зустрічі був Підляський науковий інститут, партнером Союз українців Підляшшя, співорганізаторами Ґмінний центр культури у Вуорлі та Ґмінна публічна бібліотека у Вуорлі.

Конкурс відбувся як одна із трьох дій публічного завдання «Промоція української мови та культури Підляшшя», що фінансується Національним інститутом свободи – Центром розвитку громадянського суспільства із коштів Урядової програми Фонд громадських ініціатив NOWEFIO на 2021-2030 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*