Про VІI Підляську українську наукову конференцію на bielsk.eu

Про VІI Підляську українську наукову конференцію на bielsk.eu

На Інтернет-порталі bielsk.eu з’явилася реляція з першого дня VІI Підлясько української наукової конференції «Роль міст в минулому Підляшшя» (до 500-річчя надання міських прав Кліщелям), що проходив 17 листопада 2023 р. в Міській публічній бібліотеці в Більську на Підляшші. Інтернет-порталі bielsk.eu був одним із медіа-патронів конференції.

Реляція на bielsk.eu

https://bielsk.eu/bielsk-podlaski/45121-rola-miast-w-dziejach-podlasia-konferencja-w-mbp-wideo-foto

Почесний патронат: Бургомістр Кліщель, Бургомістр Міста Більськ на Підляшші, Бургомістр Міста Гайнівка, Бургомістр Міста Cім’ятичі, Війт ґміни Більськ на Підляшші.

Медіа-патронат: Український часопис Підляшшя «Над Бугом і Нарвою», Польське радіо Білосток, Польське телебачення Білосток, інтернет-портал bielsk.eu, „Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz”.

Конференція відбувається завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації Республіки Польща, за підтримки Бургомістра Кліщель, завдяки підтримці приватних осіб та за підтримки Посольства України в Республіці Польща, Бургомістра міста Більськ на Підляшші, Бургомістра Міста Гайнівка, Війта ґміни Більськ на Підляшші.

Спонсори: Fundacja Arhelan – Społecznie Odpowiedzialni, Polska Sieć Sklepów „Arhelan”, Agencja Wydawnicza „Ekopress”, J.W. Zakład Transportowy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*