VII Підляська українська наукова конференція у статистиці

VII Підляська українська наукова конференція у статистиці

Минув вже більше ніж місяць від нашої VII Підляської української наукової конференції «Роль міст в минулому Підляшшя» (до 500-річчя надання міських прав Кліщелям), яка відбулася 17-18 листопада 2023 р. в Більську та Кліщелях.  

Це добрий момент, щоб зробити підсумок статистик, які торкаються її версії онлайн. Завдяки трансляції конференції у платформі Facebook, в рамках якої розміщено 5 фільмів, закінчення конференції не означало, що вона перестала охоплювати дедалі більше людей.

Охоплення дописів з записом конфернеції винесло разом більше 2,5 тис. осіб. Фільми були висвітлені 2900 разів.

Інтеракцій з дописами з конференції (тобто вподобань, поширень та коментарів) було до сих пір разом більше 150.

Цього року вперше відбувалася трансляція конференції на каналі Ютуб Підляського наукового інституту. Висвітлено її понад 100 разів.

Тішимося, що наша конфернеція окрім присутності її учасників стаціонарно викликала також зацікавлення у формі трансляції онлайн.

Організатори конференції: Підляський науковий інститут, Міське управління в Кліщелях.

Cпіворганізатори: Комісія польсько-українських культурних зв’язків Польської академії наук Відділення у Люблині, Союз українців Підляшшя, Міська публічна бібліотека в Більську на Підляшші, Міський центр культури, спорту та відпочинку в Кліщелях, Товариство любителів Кліщелівської землі, Православна парафія Успіння Пресвятої Богородиці в Кліщелях, Початкова школа в Кліщелях, Міська публічна бібліотека в Кліщелях, Гурток господинь «Мальва» в Кліщелях, Гурток сільських господинь у Добриводі, Гурток сільських господинь у Дашах.

Почесний патронат: Бургомістр Кліщель, Бургомістр Міста Більськ на Підляшші, Бургомістр Міста Гайнівка, Бургомістр Міста Cім’ятичі, Війт ґміни Більськ на Підляшші.

Медіа-патронат: Український часопис Підляшшя «Над Бугом і Нарвою», Польське радіо Білосток, Польське телебачення Білосток, інтернет-портал bielsk.eu, „Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz”.

Конференція відбувається завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації Республіки Польща, за підтримки Бургомістра Кліщель, завдяки підтримці приватних осіб та за підтримки Посольства України в Республіці Польща, Бургомістра міста Більськ на Підляшші, Бургомістра Міста Гайнівка, Війта ґміни Більськ на Підляшші.

Спонсори: Polska Sieć Sklepów „Arhelan”, Agencja Wydawnicza „Ekopress”, J.W. Zakład Transportowy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*