Засідання журі I Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому»

Засідання журі I Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому»

5 квітня 2023 року відбулося перше засідання журі I Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому», організованого Підляським науковим інститутом у партнерстві з Союзом українців Підляшшя. До складу журі входять 4 особи: Євгенія Гаврилюк – українська поетеса з Більська,  член Національної спілки письменників України; Людмила Лабович – журналістка, філолог, дослідниця підляських говірок, секретар Підляського наукового інституту; Любов Фроляк  – мовознавець-діалектолог, дослідниця українських говірок, науково-дидактичний працівник Кафедри слов’янського мовознавства Інституту Мовознавства і Літературознавства Університету Марії Кюрі-Склодовської в Люблині; Наталія Бабіна – українська письменниця родом з Берестейщини.

На засіданні представлено інформацію про надіслані конкурсні праці, обговорено систему праці журі та проведено дискусію про принципи оцінювання конкурсних праць. Праці журі триватимуть від березня 2023 до червня 2023. Члени журі ознайомляться з присланими на конкурс творами, поділять їх на категорії і визначать лауреатів.  Оголошення результатів конкурсу планується на червень 2023.

Метою Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому» є заохочення людей, які знають і використовують українські говірки Підляшшя, до літературної творчості своєю мовою.

********************************************

Конкурс відбувається як одна із трьох дій публічного завдання «Промоція української мови та культури Підляшшя», що фінансується з коштів Національного інституту свободи – Центром розвитку громадянського суспільства в рамках Урядової програми Фонд громадських ініціатив NOWEFIO на 2021-2030 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*