Українська дослідниця Марина Ткачук записує на Підляшші українські говірки

Українська дослідниця Марина Ткачук записує на Підляшші українські говірки

На запрошення Підляського наукового інституту перебуває на Північному Підляшші Марина Ткачук, працівниця Національної академії наук України, в якому займається дослідженням українських діалектів за кордоном.

4 травня 2023 року українська дослідниця почала на Підляшші польову роботу із запису українських говірок. Для цього вона відвідує різні села, в яких проводить розмови з представниками старішого покоління, які користуються українськими говірками. Запис матеріалу буде продовжуватися до 15 травня 2023 року.

Марина Ткачук – кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу діалектології; член Міжнародної комісії Загальнослов’янського лінгвістичного атласу при Міжнародному комітеті славістів; член Наукової ради «Українська мова» при Інституті української мови НАН України. Більше про неї – за посиланням:

https://iul-nasu.org.ua/personnel/tkachuk-maryna-mykolayivna

Експедиція стала можливою завдяки підтримці IWM – Institut für die Wissenschaften vom Menschen у рамках гранту Non-Residential Fellowship. Підляський науковий інститут допоміг в організації і проведенні діалектологічної експедиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*